Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Erika Timoranská

Vo finančnom sektore pracujem už 16 rokov a svoje služby poskytujem fyzickým a aj právnickým osobám. Spolupracujem so všetkými bankami a finančnými inštitúciami. Svojim klientom poskytujem kompletné finančné poradenstvo od najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru, poistenia, investovania finančných prostriedkov a dôchodkového poistenia. Mojim cieľom je pre klientov vybaviť v čo najrýchlejšom čase najvýhodnejšie podmienky, aby klient nemusel na úkor svojho času svoje finančné záležitosti vybavovať sám. Mojou snahou je vybrať pre klienta to najlepšie riešenie, ktoré zodpovedá jeho predstavám, získať pre klienta najvýhodnejšie úrokové sadzby, najnižšie a takmer žiadne spracovateľské poplatky v bankách, úsporu pri nákladoch pri poplatkoch na katastrálnom úrade a aj pri vypracovaní znaleckých posudkov k nehnuteľnostiam. Vzhľadom na dĺžku praxe mám vyriešených a schválených niekoľko stoviek hypotekárnych úverov k spokojnosti klienta s exkluzívnymi podmienkami pre klienta a samozrejme s následnou starostlivosťou o finančné portfólio klienta. Mojou snahou je, aby klient zbytočne neplatil bankám a finančným inštitúciám vysoké poplatky a svoje peniaze si ušetril. Kvôli tomu hľadám všetky možné a častokrát aj nemožné spôsoby vyriešenia klientových potrieb. Svoje služby poskytujem zdarma a mojou odmenou je spokojnosť klienta. V prípade záujmu o moje poradenstvo a sprostredkovateľské služby ma môžete kontaktovať pomocou formulára nižšie.

Môžete ma kontaktovať na email:

erika.timoranska1@finportal-partner.sk 

Web : https://turing.gjh.sk/~11timoransky/erika/#about

Hypotéky

Pri hypotekárnom úvere vždy vyberiem pre klienta len to najlepšie a najlacnejšie riešenie, ktoré spĺňa jeho predstavy a zároveň aj potreby pri riešení otázky bývania. Viem mu pomôcť a poradiť vhodné riešenie pri kúpe nehnuteľnosti, výstavbe, rekonštrukcii, prípadne nájsť najvýhodnejšiu splátku pri refinancovaní hypotekárneho úveru, resp. konsolidácii viacerých úverov do jedného. Mojou snahou je ušetriť klientovi peniaze na poplatkoch a zároveň mu pomôcť vyriešiť jeho aktuálnu finančnú situáciu, aby nebol zbytočne mesačne zaťažený vysokými splátkami.

Poistenie

Klient často platí zbytočne vysoké poplatky na poistných zmluvách ako je PZP, havarijné poistenie, poistenie nehnuteľnosti, životné poistenie a pod. a ani nemá čas riešiť, či jeho poistné zmluvy, ktoré má uzatvorené, pokrývajú jeho potreby a výdavky, keby nastala v živote klienta a jeho najbližších nečakaná udalosť. Pomôžem klientom prehodnotiť ich poistné zmluvy, prípadne ich upraviť tak, aby spĺňali očakávanie klienta a klient nemal ďalšie výdavky navyše.

Investície

Viem klientovi poradiť, kde a ako si odkladať svoje peniaze tak, aby sa mu zhodnocovali a zabezpečili jemu aj jeho najbližším finančnú rezervu.

„Je to veľmi jednoduché naučiť svoje peniaze zarábať peniaze.“

Stačí svoje peniaze výhodne uložiť za najnižší, príp. nulový vstupný poplatok tak, aby ich mal klient kedykoľvek k dispozícii, keď ich bude potrebovať.

 

Menu

Služby

Banner