Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Vanda B.

Pracujem v Dome seniorov.Som kvalifikovaná zdravé.sestra z 26r.praxou v odbore.

Detail profilu

Natalia Š.

mam sertifikat inštruktora soc. rehabilitacii,2 roč.prax v DSS ako soc.terapeutka poskytujem odborne činnosti ...rozvoj jemnej a hrubej motoriky, rozumovych a komunikačnych schopnosti,sebaobslužnych činnost.,opatrovatelsky kurz rozh.220 hod.

Detail profilu

Linda M.

Skúsenosti z nemocnice A neskôr som pracovala ako opatrovateľka V domove seniorov.

Detail profilu

Peter J.

Mám skúsenosti s dementne,a psychicky chorými ľudmi.

Detail profilu

Olga Z.

Začínam si robiť opatrovateľský kurz a skúsenosti mám zatiaľ len s mojimi starkymi

Detail profilu

Renata V.

Práca V zdravotníctve.

Detail profilu

Daniela O.

Hladam pracu ako opatrovatelka alebo spolocnicka k starsim ludom do domacnosti . Postaram sa aj o domacnost.Mam niekolkorocne skusenosti s opatrovanim v zahranici.Som spolahliva,zodpovedna a diskretna . Banska Bystrica a okolie. Ak by sa jednalo o 24hodinove opatrovanie, nieje problem vycestovat.

Detail profilu

Mária B.

Hľadám si prácu ako opatrovateľka starších ľudí s platným certifikátom,mám niekoľko ročné skúsenosti v opatrovaní,opatrovala som svoju matku ktorá sa liečila na cukrovku,aj iné choroby,mala amputovanú dolnú končatinu...

Detail profilu

Katka S.

pracovala som ako opatrovatelka starsich ludi -po dobu 7 rokov,skusenosti s pracou mam-zalezi mi na ludoch-a som rada-ak viem vycarit im usmev na tvari!

Detail profilu

Peter M.

Mám stredoškolské vzdelanie technického smeru.Od roku2000 som vykonával prácu obchodného zástupcu vydavateľstva do roku 2012.Mám masérsky a opatrovateľský kurz.Masáže vykonávam už viac,ako 10 rokov a opatrovanie 5 rokov.Pracoval som v zariadení pre seniorov.Mám skúsenosti s klientami s Alzheimrom a stareckou demenciou,Parkinsonom,onkologickými klientmi,ľuďmi s inkontinencio,diabetikmi,vozíčkarmi a ležiacimi.Viem podávať inzulín,ošetrovať dekubity.Mám skúsenosti v oblasti sociálnej práce,najmä s rôznými formami terapie,ako je ergoterapia,muzikoterapia a iné.

Detail profilu

Pripravujeme pre Vás zoznam opatrovateľov v spolupráci s Domelia.sk

Menu

Služby

Banner