Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Eva J.

Baví ma práca s ľuďmi, viem sa vcítiť do situácie seniorov a prispôsobiť ich potrebám. Mám vysokoškolské vzdelenie, kurz pre opatrovateľky, skúsenosti s opatrovaním a vypĺňaním voľného času detí aj seniorov, aktívne šoférujem.

Detail profilu

Zuzana T.

Opatrovanie ZTP pana cukrovkara, podavanie liekov, prip. injekcii. Doprovod k lekarom, na prechadzky, pomoc s domacnostou, nakupy, prip. spolocnost.

Detail profilu

Marta S.

Opatrovala som seniorov v zahraničí. Mám skúsenosti s cukrovkou, demenciou, katetrom, vozíčkom, rolátorom, demenciou, ochrnutými pacientami, ležiacimi,...

Detail profilu

Marianna K.

Rok som pracovala v Domove Soc. Služieb.Mam dobre skusenosti zo starymi ludmi.

Detail profilu

Zanet M.

Prax s paliativnymi pacientmi, tazke stavy, osetrovanie dekubitov, hygiena na lozku, plienkovanie,polohovanie, prax s vytahom na mobilizaciu pacienta, prax s pristrojom na odsavanie hlienov, krmenie mixovanou stravou, priprava a podavanie liekov, onkolog. pacienti, kardio,neuro, tromo pacienti, mocovy vyvod atd. prax v rakusku. DISPONUJEM CERTIFIKATOM dalej pacieti s diagozou alzaimer, starecka demecia. seniori menej mobilni, ktori potrebuju pomoc v domacnosti ako nakupit, uvarit, oprat, ozehlit, doprovod, dozor pre uzitie liekov. hodinova taxa zavisi od zavazosti stavu seniora, poctu osob a pozadovanych ukonov.

Detail profilu

Maria V.

Mám sice 54rokov ale necitim sa natolko nerobi mi problèm fizicka praca opatroval som starsich ludi roki rubala som im drevo nasal som im donutra uvarila som im vyprala atd... Mám rád ludi rada snimi komunikujem a rada som snimi mozem chodit na 2, alebo aj 4 tizdnove turnusy

Detail profilu

Ingrid R.

9 ročná prax so seniormi

Detail profilu

Božena D.

Hľadám si prácu ako opatrovateľka seniorov, mám opatrovateľský kurz, prax v zahraničí. Rada varím, pečiem, upratujem, nakupujem.

Detail profilu

Martina S.

Dobrý deň, opatrovala som 2 roky môjho starkého u nás doma 24 h denne: varenie, chovanie, obliekanie, kúpanie, lekárov, lekárne, zdravotnícke pomôcky, cvičenia, masáže, pedikúra aj prechádzky v každom počasí ... ale aj výlety.

Detail profilu

Alžbeta K.

Môžem byť k dispozicii 24 hod. denne. (vrátane ubytovania, najradšej u postihnutej osoby). Som skromná žena, bez mimoriadnych nárokov a verím, že budete so mnou spokojní. Mohla by som chodiť na týždňové, prípadne 12-dňové turnusy. Mám skúsenosti v opatrovaní: - 24-hod. opatrovanie vozíčkara (svalového dystrofika) - opatrovanie seniorky (čiastočne mobilnej)

Detail profilu

Pripravujeme pre Vás zoznam opatrovateľov v spolupráci s Domelia.sk

Menu

Služby

Banner