Daniela A.

Mám 23 rokov.Ukončene vzdelanie -Pedagogická a sociálna akadémia.Skúsenosti s opatrovaním seniorov mám .Som flexibilná, priateľská,spoločenská,rada pomáham druhým. Ak máte záujem stačí sa ozvať....

Detail profilu

Janetta S.

Som vyučená zdravotná sestra s 22.ročnou praxou.Pracovala som na oddeleniach ,v nemocnici s poliklinikou.v domove socialnych služieb-16.rokov.Poslednych 7.rokov chodím súkromne opatrovat.ponukam pomoc o klienta domáce prace varenie upratovanie prianie polohovanie prebalovania osetrovanie rán atd. stredna zdravotnícka škola

Detail profilu

Eva F.

Som opatrovatelka s dlhorocnou praxou v opatrovani seniorov v Rakusku.Mam skusenosti s dg.Parkinson,tremor ,rakovina,alzheimer ,demencia,casova a priestorova dezorientacia ,leziaci pacienti,hygiena pacientov,doprovod k lekarovi,podavanie liekov,pomoc v beznych cinnostiach,.domacnost,varenie ,upratovanie, robenie spolocnosti klientom.

Detail profilu

David F.

Mama sa venuje opatrovaniu uz 10rokov ako aj babka a teta vela som sa od nich naucil a vela krat som s nimy bol v zahraničí.

Detail profilu

Richard L.

Kúpanie ....podávanie liekov prechádzky ..Vibavovania lekároch či uradou .... Prezliekanie .....spol hry a tak dal

Detail profilu

Zuzana Z.

Opatrovanie chorých a seniorov , starostlivosť o domácnosť, odvoz k lekárovi , varenie, nákupy

Detail profilu

Mirka M.

sestra s praxou

Detail profilu

Júlia B.

Mám skusenosti z opatrovaním najmä z domacého prostredia.

Detail profilu

Dagmar T.

Seniorka opatrí staršiu osobu. Prax som získala opatrovaním rodinných príslušníkov-starých rodičov, rodičov, ale aj susedov, ktorí moju pomoc potrebovali. O pacienta sa viem postarať, pripraviť mu jedlo, podať lieky, pomôcť pri osobnej hygiene pri obliekaní, nakúpim, operiem, ožehlím. Prácu môžem vykonávať aj turnusovo. Predmet ošetrovateľstvo na som absolvovala na strednej škole.

Detail profilu

Marianna S.

Mám skúsenosti s opatrovaním seniora v Taliansku po dobu 2 rokov, kde som poskytovala spoločnosť, podanie liekov, starostlivosť o domácnosť, varenie, upratovanie.

Detail profilu