Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Aj po veľkej medializácii stále aktuálna téma

13.01.2020

Zneužívanie parkovacích miest vyhradených pre osoby s ťažkým zdravotným postihnutím

Aj po veľkej medializácii stále aktuálna téma

Dopravní policajti v Bratislave sa opäť zamerali na kontrolu oprávnenia státia vozidiel na miestach, ktoré sú vyhradené  pre osoby s ťažkým zdravotným postihnutím. Na parkovisku pri obchodnom dome v Devínskej Novej Vsi na takomto vyhradenom mieste spozorovali vozidlo zn. Citroën C5. Od vodiča požadovali, aby sa preukázal potrebnými dokladmi. Vodič policajtom predložil preukaz, ktorý ale javil známky falzifikátu.

Policajti zadržali vodičovi vodičský preukaz a spracovali správu o výsledku objasňovania priestupku za porušenie pravidiel cestnej premávky závažným spôsobom. Následne vodiča z dôvodu podozrenia zo spáchania trestného činu obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na príslušné policajné oddelenie k vykonaniu potrebných procesných úkonov. Vykonávanie uvedených kontrol preukázalo ich opodstatnenosť, preto sa bude v týchto aktivitách naďalej pokračovať i v roku 2020.

 

Zdroj: Interez.sk, Facebook

Predchádzajúci článok
Invalidný vozík chápe ako výhru, mohol skončiť horšie.
Nasledujúci článok
Týmto trom inštitúciám poputujú zariadenia úplne zadarmo