Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Aj zo žilinského úradu práce hlásia núdzový režim

23.03.2020

Všetci tí, ktorí v týchto dňoch plánujú návštevu úradu práce by sa mali pripraviť na obmedzenia

Aj zo žilinského úradu práce hlásia núdzový režim

Všetci tí, ktorí v týchto dňoch plánujú návštevu úradu práce by sa mali pripraviť na obmedzenia v súvislosti so zabránením šírenia vírusu COVID-19.

 

     Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Žiline informoval, v zmysle záverov stretnutia Ústredného krízového štábu prijíma Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny opatrenia, ktorých cieľom je predísť šíreniu koronavírusu, prípadne spomaliť jeho postup v čo najväčšej možnej miere.

     V tejto súvislosti s cieľom obmedzenia pohybu klientov po úrade boli prijaté na ÚPSVaR Žilina nasledovné opatrenia:

preberanie všetkých podaní a dokladov, ako aj vydávanie tlačív a potvrdení bude prebiehať na recepcii a podateľni úradu (prízemie, vstup do budovy)

prijímanie žiadostí o preukaz ŤZP, ŤZP/S, parkovací preukaz, ich vydávanie, prijímanie žiadostí a dokladov k peňažným príspevkom na kompenzáciu bude prebiehať v kancelárii č. 2 (prízemie úradu)

„Zároveň upozorňujeme klientov na možnosť využiť pri vybavení svojich podaní nasledovné formy komunikácie s úradom: telefonicky, e-mailom, elektronicky cez web www.slovensko.sk, poštou," informoval žilinský úrad práce.

Tieto opatrenia platia od utorka 10. marca do odvolania.


Zdroj: Zilinskyvecernik.sk

Predchádzajúci článok
V meste Rimavská Sobota sa bude realizovať donáška seniorom a občanom so ŤZP
Nasledujúci článok
Operácia ju posadila na vozík, ona sa však chce opäť rozbehnúť