Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Americké autá pomáhali ochrnutej Emke

25.06.2020

Päťročná Emka, utrpela januári tohto roku pri vážnej nehode pri obci Tlučná zlomeninu chrbtice a následne ochrnula

Americké autá pomáhali ochrnutej Emke

Pre päťročnú Emku, ktorá tohoto roku v januári pri vážnej nehode pri obci Tlučná utrpela zlomeninu chrbtice a následne ochrnula, usporiadali minulú sobotu priatelia amerických áut z klubu US Cars Friends Czech republic (USCF) spoločne s plzenským klubom Dragon Us Cars Club West Bohemia charitatívnu akciu.

Tri desiatky majiteľov veteránov ale i modernejších vozidiel navštívili Grill Míšov. Tam jeho majiteľ Martin Franče venoval Emke päť tisíc českých korún. „Po občerstvení a ukážke našich vozidiel obyvateľom Míšova sme sa premiestnili do neďalekého atom múzea Železná opona, kde sme mali prehliadku s výkladom s prevádzkovateľom múzea Milanom Skočovským,“ uviedol David Balák z USCF a dodal, že vstupné, ktoré sa od početnej skupiny nadšencov amerických vozidiel vybralo, daroval Milan Skočovský taktiež malej bojovníčke.

Emke tak behom sobotnej akcie pribudlo celkom 7500 korún. „Veríme, že to nebola zďaleka posledná prehliadka tohoto typu a že sa nás rovnako vrúcne privítajú i v iných obciach a mestách,“ teší sa David Balák.

 

Zdroj: Klatovsky.denik.cz

Predchádzajúci článok
Zdravotné poisťovne vracajú poistencom peniaze.
Nasledujúci článok
Mračiť sa kvôli tomu, že som na vozíku? Prečo? Veď žijem!