Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Bývalý vojak (27) začal znovu po ochrnutí chodiť a živí sa ako model

18.02.2021

Sexy fotkami zarobí milióny

Bývalý vojak (27) začal znovu po ochrnutí chodiť a živí sa ako model

Od pása nadol ochrnul dvadsaťsedemročný Xander Neff z amerického Las Vegas. Bývalý príslušník americkej armády nemal dobré vyhliadky a doktori mu nedávali veľa šancí, že sa znova postaví na nohy. Xander sa ale nevzdal a znovu sa na nohy postavil. Sexy mladík je teraz populárny na sociálnej sieti Instagram a predajom svojich fotografií zarobí až 1,7 miliónov Kč mesačne!

 

Sociálne siete menia spôsob obživy. Čím ďalej tým viac ľudí si zarába pôsobením na sociálnych sieťach, na ktorých skúsil svoje šťastie i Xander Neff. Dvadsaťsedemročný rodák z amerického Las Vegas pred časom prekonal ťažkú nehodu na snowboarde, pri ktorej utrpel vážne zranenia. V devätnástich rokoch sa pokúsil urobiť na snowboarde premet. Udrel sa však o rampu do hlavy a zostal v bezvedomí šesť dní.

„Prebudil som sa po týždni a nemohol som si spomenúť, čo sa stalo.  Bol som paralyzovaný od pása nadol. V nemocnici som bol dva mesiace, neschopný hýbať nohami alebo čokoľvek robiť. Lekári hovorili, že pravdepodobne nebudem už nikdy chodiť. Sedel som len na kolieskovom kresle a plakal, skúšal som neustále, či ucítim svoje prsty,“ uviedol Xander, ktorý strávil mesiac na rehabilitáciách, vďaka ktorým robil neustále pokroky a nakoniec sa postavil znovu na svoje nohy! Znovu sa naučil chodiť a pridal sa k armáde. V armáde slúžil štyri roky.

Potom, ako odišiel zo služby, začal sa venovať modelingu a objavil sa na obale piatich románov. V súčasnosti ho len na sociálnej sieti Instagram sleduje 427 tisíc ľudí. „Bol som bez peňazí a náhodou som zverejnil fotku na Instagrame s komentárom o tom, že sa nemáme vzdávať svojich snov. O deň neskôr bol ten príspevok virálny a tanečná skupina podobná tej z filmu Bez nohavíc ma najala, aby som sa k nim pridal. Úprimne som sa cítil ako hviezda,“ uviedol Xander s tým, že si taktiež založil účet na špecializovanej stránke, kde predáva svoje fotografie ženám, čím si príde na poriadny balík!

„Splnenie toľkých ženských fantázií každú noc vedie k veľmi zaujímavej, intenzívnej a kreatívnej sexuálnej mentalite. Moja fanúšikovská základňa je obrovská,“ uviedol Xander s tým, že si mesačne predajom svojich sexy fotiek zarobí až 1,7 milióna!

 

Zdroj: Blesk.cz

Predchádzajúci článok
Zdraví aj hendikepovaní hľadajú lásku. Pomáha im unikátna zoznamka
Nasledujúci článok
Prelomový objav môže v budúcnosti pomôcť aj ľuďom - ochrnuté myši začali opäť chodiť