Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Dôchodca na invalidnom vozíčku vošiel do tunela aby si skrátil cestu.

03.10.2018

V slovinskom meste Izola zbadali policajti, ktorí sledovali bezpečnostný záznam z tunela dôchodcu na invalidnom vozíku.

Dôchodca na invalidnom vozíčku vošiel do tunela aby si skrátil cestu.

V slovinskom meste Izola zbadali policajti, ktorí sledovali bezpečnostný záznam z tunela dôchodcu na invalidnom vozíku. Neverili vlastným očiam. Dôchodca sa rozhodol skrátitť si cestu prejazdom cez tunel, no zrejme kvôli jeho veľmi nízkej rýchlosti akou sa na invalidnom vozíku pohyboval sa v tuneli spustil alarm. 65-ročného dôchodcu na vozíku si senzory najpravdepodobnejšie kvôli jeho rýchlosti splietli s chodcom, ktorý neoprávnene vstúpil do tunela.

Keďže mal dôchodca elektrický invalidný vozík, podarilo sa mu našťastie aj napriek nízkej rýchlosti prejsť 2-kilometrový tunel pomerne rýchlo. Nevyhol sa však policajtom, ktorí ho už na druhej strane tunela čakali, pretože tak ohrozil nielen seba ale aj vodičov na ceste a dopustil sa priestupku. Presný dôvod svojej cesty však dôchodca neprezradil, no podľa policajtov mohol byť dôvodom jeho správania vtip alebo stávka.

V každom prípade bola táto situácia hazardovaním s vlastným zdravím a bezpečnosťou premávky.

Zdroj: Pluska.sk

Predchádzajúci článok
Implantát v chrbtici vrátil ľuďom ochrnutým od pása dole schopnosť chodiť.
Nasledujúci článok
Cestovanie vlakom zdravotne postihnutým nevychádza v ústrety