Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Fotka Álexa sa stáva hitom internetu

13.07.2019

Aby malý Španiel dovidel na pódium na hudobnom festivale, rozhodli sa ho ostatní návštevníci preniesť s vozíkom na pleciach.

Fotka Álexa sa stáva hitom internetu

Aby malý Španiel dovidel na pódium na hudobnom festivale, rozhodli sa ho ostatní návštevníci preniesť s vozíkom na pleciach.

Túto situáciu zachytil fotoaparátom aj oficiálny fotograf festivalu Daniel Cruz a po zverejnení sa fotka začala šíriť internetom rýchlosťou blesku.

19 ročný Álex Domínguez na tento zážitok z rockového festivalu Ressurection Fest nikdy nezabudne. A žiadneho zo 100 000 návštevníkov si nebudú ľudia tak pamätať ako práve na Álexa. Ten sa na festival vybral v sprievode svojej matky a cestoval takmer 600 km, aby si splnil sen. Študent práva, ktorý trpí mozgovou obrnou bol počas koncertu jeho obľúbenej kapely Arch Enemy vyzdvihnutý a po pleciach ostatných návštevníkov sa dostal až priamo ku pódiu.

Video zdieľala aj kapela a nezabudla sa poďakovať svojim skvelým fanúšikom.

Álex bol dojatý prístupom ľudí a nezabudol sa im za tento počin poďakovať. Momenty spolupatričnosti si mnohí nakrúcali na svoje mobily ale aj oficiálna kamera festivalu.

„Cítil som sa ako Boh,“ uviedol dojatý Álex.

„Je to ten pocit adrenalínu, slobody, že neexistujú hranice alebo bariéry a že dokážete dosiahnuť všetko, ak je to, čo si želáte, pravda," doplnil mladý študent na vozíku.

Ako sám dodáva, na búranie bariér je zvyknutý. Už ako malému chlapcovi mu povedali, že sa nikdy nenaučí písať. Podľa jeho slov je dôležitá viera v samého seba a nie v predsudky iných ľudí.

Zdroj: Dobrenoviny.sk

Predchádzajúci článok
Kúpalisko pre hendikepovaných len pár kilometrov od Slovenska
Nasledujúci článok
Moderátor Marek Eben o manželke: Prekonať začiatky na vozíku bolo ťažké