Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Hendikepovaná nevesta odmietla ísť k oltáru na vozíku. Zasiahla srdce všetkých ľudí.

15.10.2020

Pôvodne mala Rosie v pláne prísť k oltáru na invalidnom vozíku.

Hendikepovaná nevesta odmietla ísť k oltáru na vozíku. Zasiahla srdce všetkých ľudí.

O svojej vysnívanej svadbe sníva skoro každé dievča už keď je malé a dokonca sa na svadby aj často aj hrajú.

Ako budú kráčať v nádherných šatách uličkou si predstavuje veľa žien. To si predstavovala aj Rosie Babor, ktorá žije na Filipínach. Pôvodne mala Rosie v pláne prísť k oltáru na invalidnom vozíku. Nakoniec sa však rozhodla, že chce sama ku oltáru kráčať. V deň svadby zišla z vozíka a pomocou rúk a bokov išla k svojmu ženíchovi, Mariovi Pérezovi. Rosie už od narodenia nemá nohy, no to jej nezabránilo, aby si svoj deň užila tak, ako chcela.

Svoj sen si splnila

Svadobnú kyticu držala v ľavej ruke a na sebe mala svadobné šaty upravené na mieru, ktoré jej uľahčovali presúvanie po uličke. V jednom okamihu sa taktiež usmiala na človeka, ktorý ju nakrúcal. “Chcela som, aby bolo všetko dokonalé, takže som vedela, že musím prejsť uličkou. Deň bol tak ešte výnimočnejší,” povedala po obrade. Jej priatelia uviedli, že mladomanželia sú šťastní, že si môžu konečne založiť a vybudovať vlastnú rodinu.

Šťastní keď sú spolu

“Sme šťastní, že nakoniec svadbu mohli mať. Kvôli pandémii sa im zrušilo toľko plánov. Ich príbeh je inšpiratívny a ja som šťastná, že sa našli,” hovorí jedna z priateliek. Na svadbu mohli pozvať len obmedzený počet hostí, ale napriek tomu sa jej zúčastnili rodina aj priatelia. Kým sa zasnúbili pár chodil spolu tri roky.

 

Zdroj: Babskeveci.sk

Predchádzajúci článok
Snívame o účasti na paralympiáde v Tokiu
Nasledujúci článok
Mladá Nemka žije naplno navzdory postihnutiu. Robím všetko čo matky s nohami, hovorí