Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Invalidný rybár spadol z vozíka do rybníka!

29.07.2020

Takmer hodinu bojoval o život dôchodca pripútaný na invalidný vozík, ktorý spadol pri rybárčení do vody.

Invalidný rybár spadol z vozíka do rybníka!

Takmer hodinu bojoval o život dôchodca pripútaný na invalidný vozík, ktorý spadol pri rybárčení do vody. Zachránili ho až pozorný policajti, ktorí na brehu rybníka spozorovali prázdny invalidný vozík.

Bolo okolo pol ôsmej ráno, keď policajti z obce Snina zaregistrovali niečo podozrivé. Na brehu rybníka stál prázdny invalidný vozík a nikto na ňom nesedel.

„Hliadka zastavila služobné motorové vozidlo a po vystúpení spozorovala neznámeho muža, ako nehybne leží vo vode, asi pol metra od brehu a z vody mu bola vidieť iba tvár. Muž slabým hlasom volal o pomoc,“ popísala situáciu policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

Šesťdesiattriročný rybár sa údajne okolo piatej ráno vydal k vode za úlovkom. Dlhodobo však má problémy s chôdzou, a preto sa pohybuje na elektrickom vozíku. „Keď sem chodil už predtým, bol to strach ho pozorovať, ako ide k vode,“ priznali ostatní rybári. Všetkým bolo jasné, že jedného dňa môže dôjsť k nešťastiu. „Muž spadol na breh a bohužiaľ sa pregúľal priamo do vody a odtiaľ sa už nemohol sám dostať,“ uviedla hovorkyňa.

Muža na breh následne vytiahli policajti a privolali mu pomoc. Dôchodca bol podchladený a veľmi zle sa mu dýchalo. Mal veľké šťastie, že prežil. Rybárčenie ho skoro stálo život.

Zdroj: Noviny.sk

Predchádzajúci článok
Staršieho muža na vozíčku okradol recidivista
Nasledujúci článok
Zdravotne znevýhodneným treba podmienky na nezávislý život, hovorí Stavrovská