Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Krása, bez ohľadu na formu, existuje v každom z nás.

05.06.2018

Švajčiarska skupina Pro Infirmis, ktorá zastupuje práva zdravotne postihnutých ľudí priniesla dojímavú kampaň s krásnym posolstvom.

Krása, bez ohľadu na formu, existuje v každom z nás.

Švajčiarska skupina Pro Infirmis, ktorá zastupuje práva zdravotne postihnutých ľudí priniesla dojímavú kampaň s krásnym posolstvom. Táto švajčiarska skupina vytvorila kampaň za účelom zvýšenia povedomia o Svetovom dni zdravotne postihnutých ľudí. V rámci kampane skupina Pro Infirmis vytvorila video, s názvom Because who is perfect? Vo voľnom preklade Pretože, kto je dokonalý?

 

Vo videu vystupuje viacero mediálne známych ľudí, ktorí majú rôzne formy zdravotného postihnutia. Medzi účinkujúcimi tak v tomto videu môžeme vidieť Miss Handicap 2010 Jasmine Rechsteine, rozhlasového moderátora a filmového kritika Alexa Oberholzera, športovca Ursa Kolly, bloggerku Nadju Shmid a herca Erwina Aljukic.

 

Každej z týchto známych osobností vytvorili vo svojich ateliéroch verný obraz-  figurínu. Figuríny boli umiestnené do piatich obchodov s oblečením. Posolstvom kampane je, aby verejnosť pochopila, že skutočná krása by nemala byť v spoločnosti definovaná len podľa samotného vzhľadu a že krása, bez ohľadu na formu, existuje v každom z nás.

 

Zdroj: Refresher.sk

Predchádzajúci článok
Jednu športovú kariéru jej úraz vzal a inú dal
Nasledujúci článok
Sfalšoval preukaz aby mohol parkovať na mieste pre invalidov