Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Kúpou knihy Sny premenené na hodnoty podporíte deti s ťažkou reumatickou chorobou

03.02.2018

Ocenenie Krištáľové krídlo je už 20 rokov udeľované tým najlepším a výnimočným osobnostiam.

Kúpou knihy Sny premenené na hodnoty podporíte deti s ťažkou reumatickou chorobou

Ocenenie Krištáľové krídlo je už 20 rokov udeľované tým najlepším a výnimočným osobnostiam. Práve o týchto ľuďoch, ich úspechoch a ťažkostiach je nová kniha s názvom Sny premenené na hodnoty, ktorú napísala organizátorka Krištáľového krídla Mária Vaškovičová. Kniha je prierezom celého doterajšieho života Krištáľového krídla v celom spektre jeho šírky – hovorí o vzniku, výzvach, osobnostiach, prepojeniach, výnimočnosti i o ľudských stratách a nádeji.

Kniha bola slávnostne pokrstená 16. januára v Hoteli Double Tree by Hilton v Bratislave. 

Mária Vaškovičová sa okrem organizovania Krištáľového krídla intenzívne venovala aj filantropii prostredníctvom Nadácie Krištáľové krídlo. Nie je preto žiadnym prekvapením, že aj táto kniha bola napísaná s úmyslom pomáhať.

Peniaze z predaja knihy poputujú trom nevyliečiteľne chorým deťom s ťažkou reumatickou chorobou - 16-ročnej Csille, 14-ročnému Damiánovi a 17-ročnej Michaele.  Sprievodným znakom ich choroby sú výrazné bolesti a znížená schopnosť pohybu. Ide o deti, ktoré majú chorobou sťažené sociálne i rodinné podmienky.

Tí, ktorí si chcú prečítať príbeh Krištáľového krídla, ju získajú od Nadácie Krištáľové krídlo buď ako darček  alebo môžu prispieť symbolickým príspevkom v minimálnej hodnote 12 EUR na číslo účtu Nadácie Krištáľové krídlo SK12 0200 0000 0029 6279 5958, variabilný symbol 211 a do poznámky uveďte svoje meno. Adresu, na ktorú Vám knižku zašlú je potrebné napísať na adresu kridlo@kristalovekridlo.sk.

Zdroj: KristaloveKridlo.sk

Predchádzajúci článok
Blíži sa odovzdávanie cien Via Bona Slovakia za rok 2017
Nasledujúci článok
Kiska apeluje na vládu za práva zdravotne znevýhodnených občanov