Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Manchester United znižuje kapacity na štadióne Old Trafford aby vytvoril viac miest pre telesne postihnutých fanúšikov

02.02.2017

Zmeny sa dotknú najmä 2600 držiteľov sezónnych permanentiek, ktorých miesta budú presunuté

Manchester United znižuje kapacity na štadióne Old Trafford aby vytvoril viac miest pre telesne postihnutých fanúšikov

Zmeny sa dotknú najmä 2600 držiteľov sezónnych permanentiek, ktorých miesta budú presunuté aby mohlo vzniknúť 300 miest pre telesne postihnutých fanúšikov. Klub plánuje znížiť kapacitu štadióna do roku 2020 zo súčasných 75.635  na 73,300 miest a vytvoriť tak viac priestoru pre hendikepovaných fanúšikov.

Dokončenie štrukturálnych zmien je plánované na august 2017, tak aby bolo všetko pripravené na novú sezónu Premier League 2017-18.

Generálny riaditeľ United Manchester Richard Arnold, povedal: "Old Trafford je domovom pre všetkých fanúšikov United a tieto zmeny umožnia mnohým ďalším verným fanúšikom so zdravotným postihnutím zúčastňovať sa zápasov a podporiť tak svojich hrdinov.

Šport je pre každého a práve takéto aktivity môžu dopomôcť k zvýšeniu kvality života telesne postihnutých, prípadne dokonca splniť sen nejedného fanúšika so zdravotným postihnutím.

Zdroj: TheGuardian.com

Predchádzajúci článok
Francúzsky súd pokutoval easyJet za odmietnutie prepravy telesne postihnutého
Nasledujúci článok
Právna poradňa pre ŤZP .