Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Nádherná správa! Zabávač Bekim s manželkou čakajú prvé bábätko

18.11.2022

"Čoskoro sa nebudem voziť sám. S mojím drobátkom čakáme bábätko."

Nádherná správa! Zabávač Bekim s manželkou čakajú prvé bábätko

Takto okomentoval Bekim fotografiu ultrazvuku, ktorou sa pochválil fanúšikom.

 

Iba pred pár týždňami oslávili prvé výročie svadby a teraz sa spoločne tešia na bábätko. Sú vtipný, mierne sarkastickí, nonstop v pohybe a s adrenalínom v krvi. Taká je dvojica Bekim Aziri a jeho manželka Laura.

Dvojica priznala, že sa zoznámili cez sociálne siete. "Bekim mi napísal na Facebooku, no s odpoveďou som váhala asi dva týždne. Netušila som, kto to je, vtedy ešte nebol známy, no ako sme si písali, očaril ma. Bol vážne šarmantný a po čase sme si dohodli stretnutie," spomína Laura. Bekim na toto stretnutie hodinu meškal. No Lauru to neodradilo. Ani skutočnosť, že Bekim je na vozíčku. "Vedela som, že je na vozíčku, ale vôbec som to nevnímala ako bariéru," priznala krásna brunetka, ktorá si získala Bekimove srdce.

Minulý rok mali oficiálnu svadbu v kaštieli v Tomášove. Tá však nebola jediná. Dvojica sa priznala, že neoficiálnu svadbu si odkrútili už predtým na dovolenke v exotike. "Bol to môj nápad a bola to taká neoficiálna svadba na dovolenke v Thajsku po trištvrte roku vzťahu. Vraveli sme si, že potom urobíme svadbu aj pre rodinu na Slovensku, len nám to trvalo šesť rokov," smeje sa Bekim, na čo Laura poznamenala: "Boli sme mladí, pojašení a čerstvo zaľúbení, endorfíny robili svoje. Teraz to však malo väčšiu vážnosť. A bola to krásna, doslova rozprávková svadba."

Bekima a Lauru tak čaká po viac ako roku manželského života ďalší dôležitý posun vo vzťahu, a to ich spoločný potomok. Na Instagrame párik zverejnil dokonca fotografiu z ultrazvuku. Pod radostnou fotosprávou sa okamžite začali kopiť blahoželania od priateľov aj známych ľudí zo showbiznisu.

A ako vyzerajú napríklad ich bežné rána? "Keď sa zobudím, Bekim väčšinou už nie je v posteli. Pripravím nám raňajky, idem von na prechádzku so psom, sem-tam sa k nemu pridám do posilky," hovorí Laura. Veríme, že Bekimovi to skoré ranné vstávanie vydrží aj v čase, keď už ich bude budiť detský plač. A prechádzky s kočíkom si manželia určite naplno vychutnajú.

 

Zdroj: Emma.Pluska.sk

Predchádzajúci článok
Aby zvládla starosť o postihnutého syna, začala posilňovať
Nasledujúci článok
Strelec Jiří Němec mieri do Paríža na paralympiádu. Život ho naučil nevzdávať sa