Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Najväčším fanúšikom Petra Sagana je muž na invalidnom vozíku. S Petrom má pekný kamarátsky vzťah.

10.10.2018

Najväčším fanúšikom Petra Sagana je Mark de Becker, ktorý je na invalidnom vozíku no i napriek tomu nechýba pri žiadnom z významných momentov

Najväčším fanúšikom Petra Sagana je muž na invalidnom vozíku. S Petrom má pekný kamarátsky vzťah.

Najväčším fanúšikom Petra Sagana je Mark de Becker, ktorý je na invalidnom vozíku no i napriek tomu nechýba pri žiadnom z významných momentov v Petrovej športovej kariére. V centrále Bory v rakúskom Niederndorfe podpísal 28. októbra Peter Sagan s nemeckým tímom Bora-Hansgrohe nový lukratívny kontrakt do roku 2021 a jeho verný fanúšik bol pri tom.

V tíme Bore-Hansgrohe berú už Petrovho fanúšika ako svoju neoddeliteľnú súčasť. Podpisu novej zmluvy sa Mark de Becekr natoľko potešil, že si pre Petra pripravil prekvapenie, ktoré mu osobne odovzdal. Podľa správania Petra Sagana je jasné, že má svojho verného fanúšika v úcte a jeho podporu si nesmierne váži. Ešte pred podpisom kontraktu sa vybral primo k nemu a kamarátsky sa s ním pozdravil. Belgičan, ktorý je pripútaný na invalidnom vozíku odrazu vytiahol čierno-zelenú šiltovku s veľkým nápisom SAGAN. Petra originálny darček veľmi potešil a prekvapil.

„Stretli sme sa v roku 2015. Môžem povedať, že to bolo niečo úžasné. Vtedy prvýkrát vyhral titul majstra sveta. Bolo to ešte so stajňou Tinkoff. Odvtedy sme sa spoznávali čoraz viac a viac. Postupne sme sa začali aj zdraviť a evidovať. Začal som mu hovoriť, že čau, Peťko. Naučil som sa dokonca aj niečo po slovensky,“ vyjadril sa o prvom stretnutí s Petrom jeho fanúšik.

Zdroj: Sport24.Pluska.sk

Predchádzajúci článok
Bardejovčan Daniel na svojom handbiku precestoval celý svet.
Nasledujúci článok
Smutná realita v slovenských kúpeľoch alebo s čím sa stretne človek na invalidnom vozíčku keď potrebuje kúpeľnú liečbu.