Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Nevesta na vozíčku dojala svojho novomanžela. Čím ho pri oltári prekvapila?

23.11.2021

Chelsie Hill je jasným dôkazom toho, že láska i hory prenáša.

Nevesta na vozíčku dojala svojho novomanžela. Čím ho pri oltári prekvapila?

Američanka Chelsie Hill je odkázaná na invalidný vozík od roku 2010. I napriek svojmu handicapu však prešla poriadny kus cesty a stala sa nielen populárnou influencerkou, ale založila tiež tanečný tím pre handicapované ženy s názvom Rolletes. Chelsie je proste presne ten typ človeka, ktorý sa nevzdáva ani vo chvíli, kedy sa mu rúca celý život.

 

O tom, že je mladá žena bojovníčka nasvedčuje aj jej prekvapenie, ktoré si nachystala pre svojho novomanžela Jaye Bloomfielda. Vzala si totiž do hlavy, že uličkou k oltáru ku svojej osudovej láske dôjde po svojich. „Vždy som snívala o tom, že vo svoj svadobný deň dôjdem k oltáru,“ povedala Chelsie. Jej novomanžel o tomto pláne nemal ani tušenie.

 

Akonáhle však Jay zbadal svoju snúbenicu, ako k nemu kráča uličkou, nemal slov. „Keď som sa pozrela na Jaya, mal pusu dokorán,“ spomína na jeho reakciu žena. „Bol proste v šoku. Vôbec netušil, čo sa deje“. Chelsie si pri chôdzi k oltáru pomáhala ortézami a chodítkom. „Videla som pred sebou iba svojho manžela, nikto iný pre mňa v tú chvíľu neexistoval. Robila som to všetko pre nás dvoch,“ povedala šťastná novomanželka.

 

Predchádzajúci článok
Liečbou pacientov ochrnutých po úrazoch sa zaoberá prelomová terapia
Nasledujúci článok
Návrh o peňažných príspevkoch na kompenzáciu ŤZP je schválený