Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Osobný zdvihák do auta - Milford.

05.09.2017

Predstavujeme vám osobný zdvihák do auta Milford

Osobný zdvihák do auta - Milford.

Chceme sa pochváliť s novým prírastkom do našej ponuky zariadení. Na trhu sa náchádzajú aj iné druhy zdvihákov do auta, no ale ako pri väčšine zariadení, ktoré si dovoľujeme vám navrhnúť v komplexnom poradenstve aj v oblasti bezbariérovosti sme skonštatovali že tento zdvihák je momentálne najlepšie využiteľný.

Samozrejme aj táto pomôcka môže byť hradená z príspevku na zdvíhacie zariadenie, o ktorý si môžete požiadať na príslušnom úrade práce sociálnych vecí a rodiny.

Pri porovnávaní s inými zdvihákmi, Milford má dokonca univerzálne využitie a pomerne jednoduchú obsluhu.

Okrem auta je možné osobný zdvihák MILFORD použiť v domácnosti pri presadaní z invalidného vozíka na posteľ, kreslo, či stoličkový výťah, ale svoje miesto si nájde aj v kúpeľni pri použití toalety či vane. Základ zdviháka tvorí sofistikované, elektromotorom poháňané zdvíhacie rameno, ktoré je teleskopicky nastaviteľné, aby bolo jeho využitie čo najširšie. Samotné rameno je prenosné, fixuje sa v aute či doma na tzv. pin, ktorý sa inštaluje vo vozidle alebo na stene. Na rameno je napojené pohyblivé predĺženie a trojbodový záves pre štyri typy presadacích vakov. Osobný zdvihák MILFORD je vďaka tomu neskutočne variabilný a v podstate nemá žiadne obmedzenia, ak nerátame limitovanú nosnosť. Tá je ale nastavená na úctyhodných 150 kg.

 V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na bezplatnom čísle 0800 500 899.

 
Predchádzajúci článok
Aké je to byť matkou s hendikepom
Nasledujúci článok
Kde všade v pracovnom svete nachádzajú uplatnenie ľudia s hendikepom?