Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Po páde z balkóna úplne ochrnula, no potom prišlo uzdravenie.

04.07.2017

Liz Mitchellová, 32 -ročná mladá žena z Texasu bola na svojej životnej ceste vystavená ťažkej skúške.

Po páde z balkóna úplne ochrnula, no potom prišlo uzdravenie.

Liz Mitchellová, 32 -ročná mladá žena z Texasu bola na svojej životnej ceste vystavená ťažkej skúške. Jediný moment nepozornosti a nešťastnej náhody zmenil život zdravej vitálnej ženy, ktorá ostala ochrnutá a pripútaná na lôžko.

 

Liz sa hrala so svojim psom na balkóne a v jeden moment sa príliš zaprela o zábradlie, ktoré povolilo a Liz spadla z balkóna priamo na hlavu. Prvých päť dní v nemocnici lekári doslova bojovali o jej život a Liz ich strávila v umelom spánku. Následne lekári oznámili jej rodine, že je ochrnutá.

Túto správu sa Liz dozvedela od svojho priateľa Bryana, ktorý  ani na chvíľu nezaváhala, či s ňou strávi celý svoj život a nezáleží mu na tom či bude odkázaná na invalidný vozík alebo nie.

 

Ako Liz sama hovorí: „Pred nehodou som mala všetko, no nikdy som za to nepoďakovala. A potom sa jedného dňa prebudíte, máte v sebe dýchaciu trubicu a nemôžete sa pohnúť .“

Jej priateľ veľmi ťažko niesol, ako sa Liz veľmi trápi a tak sa začal modliť. Po pár mesiacoch nastav v Lizinom zdravotnom stave veľký nečakaný zvrat a Liz zrazu dokázala pohnúť nohami. Nasledovali dlhosiahle procedúry na obnovenie funkcie nôh a Liz absolvovala rehabilitačné cvičenia v bazéne, na bicykli i bežiacom páse.

Liz sa nielenže podarilo postaviť na nohy ale hneď potom sa s Bryanom zosobášili a dokonca čaká bábatko. Jej telo však ešte stále nefunguje na sto percent, od krku dole necíti bolesť ani teplotu a preto je pod prísnym dohľadom lekárov.

Lizin príbeh je naozaj jedným z najneuveriteľnejších životných zvratov  a je dôkazom toho, že naozaj nič v živote nie je nemožné.

Zdroj: Topky.sk

Predchádzajúci článok
Poštípanie moskyta ju dostalo na invalidný vozík
Nasledujúci článok
Vojak ochrnul pri statočnej záchrane detského života