Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Polícia pátra po totožnosti ženy na invalidnom vozíku

07.02.2019

Polícia vyšetruje krádež, ku ktorej došlo v priebehu minulého mesiaca v Bratislave.

Polícia pátra po totožnosti ženy na invalidnom vozíku

Polícia vyšetruje krádež, ku ktorej došlo v priebehu minulého mesiaca v Bratislave. Polícia v tejto súvislosti pátra po totožnosti doposiaľ neznámej ženy na invalidnom vozíku, ktorá mala odcudziť mobilný telefón v hodnote až 850eur. Ku krádeži došlo 15.01.2019 okolo 17:15 hod v priestoroch predajne obchodného centra na Ivánskej ceste.

Polícia v súvislosti s krádežou pátra po totožnosti tejto ženy na invalidnom vozíku, ktorá mala so sebou malého psa v ochrannom obale na kolenách. Žena má zdanlivý vek okolo 50 rokov a na tvári mala dioptrické okuliare. Polícia pátra po žene nakoľko môže svojimi vedomosťami výrazne pomôcť pri objasnení trestného činu.

Akékoľvek informácie k totožnosti osoby na priloženej fotografii, k jej súčasnému pohybu alebo pobytu nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Zdroj: Noviny.sk

Predchádzajúci článok
„Niekedy sa cítim osamelo“: štúdium na univerzite s postihnutím
Nasledujúci článok
Marisa dala mnohým na invalidnom vozíku nový zmysel života: učí ich tancovať.