Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Prvý občasník Svetu mobility už vytlačený!

28.09.2016

Rozhodli sme sa informovať všetkých imobilných, aj tých bez prístupu na internet

Prvý občasník Svetu mobility už vytlačený!

Prvý občasník je práve distribuovaný po celom Slovensku. 
Rozhodli sme sa tak osloviť, a najmä pomôcť, všetkým imobilným občanom. Formou bulletinu s užitočnými informáciami sme bližšie pri ľuďoch, ktorí nemajú prístup na internet.

Prvé vydanie sme vytlačili v počte 3.000 kusov. Predbežne budeme vychádzať každý štvrťrok ale v prípade veľkého záujmu sa nebránime aj častejšiemu vydávaniu :)

Čo v ňom nájdete?
Užitočné rady, inšpirujúce a informatívne články, novinky zo sveta imobilných občanov, rozhovory, legislatívne zmeny, príbehy....Náš bulletin nie je reklamný leták, je to informačný balíček pre všetkých imobilných.

Kde nájdete náš bulletin?
Predovšetkým v rehabilitačných centrách ale tiež na urádoch práce a tiež u vybraných partneroch a občianskych združeniach.

Už čoskoro si budete môcť bulletin pozrieť aj tu priamo na stránke, budeme vás o tom informovať.

Ak by ste vedeli o niekom, kto nemá prístup na internet a táto brožúrka by mu pomohla, dajte nám vedieť na michaela@svetmobility.sk a zariadime, aby sa brožúra dostala do správnych rúk :)

Team Svet mobility

Predchádzajúci článok
Borisovi Kollárovi neprešiel návrh na zmenu zákona o kompenzáciách pre osoby s ŤZP
Nasledujúci článok
Poplatok za prednostné vyšetrenie v ambulancii je opäť na pretrase.