Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Rebríček magazínu Forbes ocenil 30 najúspešnejšch podnikateľov mladších než 30 rokov v Európe

05.02.2018

Medzi ocenenými sú napríklad mladé sestry z Írska, ktoré sa preslávili svojimi doplnkami pre vozíčkárov

Rebríček magazínu Forbes ocenil 30 najúspešnejšch podnikateľov mladších než 30 rokov v Európe

Rebríček magazínu Forbes ocenil 30 ocenil najúspešnejších podnikateľov mladších než 30 rokov v Európe a medzi ocenenými sú napríklad mladé sestry z Írska, ktoré sa preslávili svojimi doplnkami pre vozíčkárov, no aj šikovný mladý slovák Andrej Pančík.

Mladý Banskobystričan sa zaslúžil o miesto svojimi projektmi Prizeo.com a Represent.

Projekt Prizeo.com vďaka celebritám zefektívňuje získavanie prostriedkov na charitu. Po malom príspevku na dobrú vec, je darca automaticky zaradený do súťaže o stretnutie so svojim idolom.

Do projektu sa zapojili už aj mená ako Ed Sheeran, Lady Gaga, Miley Cyrus alebo Justin Bieber. Ďalším z Andrejových projektov je Represent, ktorý tiež zapája aj známe mená. Tu si ktokoľvek môže vytvoriť vlastný dizajn na tričko a Represent ho potom bude (znovu s charitatívnym účelom) predávať ako merchandising.

Najmladšou zástupkyňou v rebríčku európskeho 30pod30 v sekcii retal & ecommerce je len 20-ročná Izzy so svojou sestrou Ailbhe, ktorá si svet získala projektom veselých doplnkov pre vozíčkárov. Ailbhe našla inšpiráciu pre svoj projekt s názvom Izzy Wheels vďaka svojej mladšej sestre Izzy, ktorá je paralyzovaná od pása nadol. Od roku 2016 spolu vyrábajú a predávajú farebné doplnky na invalidné vozíky a časť svojich ziskov venujú Írskej charite pre hendikepovaných.

 

Magazín Forbes je známy svojimi rebríčkami úspešných milionárov a podnikateľov, no nezabúda ani na mladé talenty, ktoré dokážu inšpirovať svet.

Zdroj: Forbes.comStartiitup.sk

Predchádzajúci článok
Kiska apeluje na vládu za práva zdravotne znevýhodnených občanov
Nasledujúci článok
Parkovanie v košickom Auparku imobilným vodičom nevyhovuje