Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Roky po hrozivej autonehode sa dáva stále dokopy: Mám pomoc! Ďakujem, že ste

16.11.2022

DJ Mairee sa stal v roku 2017 účastníkom dopravnej nehody, ktorá na prvý pohľad vyzerala naozaj hrôzostrašne.

Roky po hrozivej autonehode sa dáva stále dokopy: Mám pomoc! Ďakujem, že ste

Mladý hudobník však neprestával bojovať a z ťažkých zranení sa dostal. Nebol na to ale sám, mal mimoriadnu pomoc.

 

To ako pred rokmi skončil DJ Mairee po nehode na D1, by sa dalo nazvať šťastím v nešťastí. V osudné ráno iba 19-ročný vodič za volantom luxusného auta pravdepodobne dostal mikrospánok, narazil do pred ním idúceho kamióna a odrazil sa do zvodidiel. V aute sa viezol práve DJ Mairee, vodič a vodičov brat.

 

Pri nehode sa najvážnejšie zranil Mairee, ktorý bol vo veľmi vážnom stave. Museli ho z auta vystrihávať a následne začali lekári bojovať o jeho život. Mladík strávil tri dni v umelom spánku v nemocnici.

Lekárom sa ho našťastie podarilo zachrániť, aj napriek tomu, že istý čas strávil na vozíku, momentálne už chodí a teší sa dobrému zdraviu. "Táto nehoda ovplyvnila môj život vo všetkých smeroch," povedal DJ Mairee v roku 2018, iba pár mesiacov po hroznej nehode. Po nej sa začal viac venovať rodine, priateľom ale aj svojmu osobnému životu. Priznal, že pred nehodou bol jeho život v prvom rade o práci. V budúcnosti sa už chce workoholizmu vyhnúť.

DJ už prešiel dlhú cestu od udalosti, ktorá sa udiala pred piatimi rokmi, ale to neznamená, že na sebe nemusí stále pracovať. Svoje útočisko našiel práve v Cvičisku, ktoré prevádzkuje spoločnosť Evency. „Ako človek s pretrvávajúcimi ťažkosťami po autonehode potrebujem v prvom rade individuálny prístup a ten je v Cvičisku naozaj mimoriadny. Od príchodu na recepciu, cez všetky tie vypotené kvapky potu, až po zvyšok celého dňa. Úsmev je úplne všade. Ďakujem, že ste!" hovorí Mairee.

 

Na čo sa sústreďuje projekt Cvičisko?

 

Má to byť niečo viac, ako len cvičenie. „Tvoríme komunitu ľudí a priateľov, ktorí majú spoločnú záľubu v športe, v zdravom pohybe a chcú byť fit. U nás nájdete individuálny prístup v podobe osobného trénera, ktorý sa vám bude naplno venovať. Pri osobných tréneroch teda zohľadňujeme aj ich osobnosť. U nás nájdete len kamarátsky prístup a ľudí s pozitívnou energiou, pretože bez dobrej atmosféry sa nedá dobre trénovať a ani efektívne pracovať,“ objasnil výkonný riaditeľ Martin Tavel.

Toto novodobé ponímanie športovania oslovil napríklad aj rapera Lukáša Kajanoviča známeho pod pseudonymom Pil C. Ale záujem prejavili aj Majk Spirit, fighter Pirát Krištofovič, moderátorka Becca a ďalší. Zmyslom je niečo ako antická kalokagatia a teda nie iba krásne telo, ale najmä šťastná a spokojná duša.

 

Zdroj: Cas.sk

Predchádzajúci článok
Veronika po ťažkej nehode ochrnula, ale nevzdala sa: Naučila sa písať očami!
Nasledujúci článok
Aby zvládla starosť o postihnutého syna, začala posilňovať