Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Seriálová študentka Alex čelí dôležitému rozhodnutiu. Po hodine telesnej výchovy sa ocitla na vozíku.

12.03.2021

Presvedčí ju stretnutie s Bekimom, aby sa vzdala svojho sna?

Seriálová študentka Alex čelí dôležitému rozhodnutiu. Po hodine telesnej výchovy sa ocitla na vozíku.

Presvedčí ju stretnutie s Bekimom, aby sa vzdala svojho sna?

 

V pondelok večer ti už tradične spríjemní populárny markizácky seriál Pán profesor. Okrem toho, že sa na Gymnáziu Staromestská ocitlo o 150 študentov viac, musia riešiť aj niekoľko ďalších problémov. Problém má konkrétne študentka v Samovej triede.

Triedny učiteľ Samo zastupuje počas hodiny telesnej výchovy a jednej z jeho študentiek sa stane úraz. To je pre študentku Alex (herečka Alexandra Lukáčová) nepríjemná komplikácia, keďže športu už dlho venuje veľkú časť svojho života. Dúfa, že to do sobotňajšieho maratónu rozchodí, no vyšetrenia nakoniec ukážu, že je to oveľa horší problém.

Ak Alex ihneď neprestane so športom, môže skončiť na vozíku. Ten je však aj tak neodmysliteľnou súčasťou jej života, a preto odporúčania lekárov ignoruje. Razí si svoju tvrdohlavú cestu, čomu sa Samo snaží zabrániť. Uzavrie s Alex dohodu, a tak sa na deň ocitne na vozíčku. Dokonca sa stretne aj s Bekimom, no má to úplne iný účinok, než Samo čakal.

Mohli sme Bekima prvýkrát vidieť v úlohe herca v seriáli. Boli sme zvedaví, ako sa na natáčaní cítil. „Skúsenosti s nakrúcaním komerčných spotov mám pomerne bohaté a zaujímavé, ale v seriálovom projekte som sa ocitol po prvýkrát. Bola to skvelá skúsenosť zahrať si po boku týchto talentovaných hercov,“ prezradil Bekim.

Napriek tomu, že Bekim hral v podstate seba a bol tomu prispôsobený scenár, prezradil nám, že bol celkom v strese. „Zahrať sám seba pred kamerami vie byť oveľa väčšia výzva, ako si veľa ľudí možno myslí,“ dodáva.

 

A aké to je ocitnúť sa po boku Tomáša Maštalíra? „Tomáš je veľmi silná osobnosť a pre mňa jeden z najlepších slovenských hercov. Ocitnúť sa vedľa takého talentovaného herca na pľaci ma spočiatku trošku stresovalo, ale Tomáš bol veľmi príjemný a prirodzený – ako pred kamerou, tak aj mimo nej. Od začiatku sme si sadli a celý stres zo mňa opadol,“ vykresľuje svoje pocity Bekim z natáčania.

Natáčanie na vozíčku pre herečku, ktorá stvárnila postavu Alex, muselo byť tiež dosť náročné. Naučil ju Bekim počas natáčania nejaké triky? „Myslím si, že pre každého človeka sú prvé chvíle na vozíčku zvláštne a pre mnohých určite aj nepríjemné, ale Alex si rýchlo zvykla a dokonca sa nám podarilo nacvičiť aj jeden malý vozičkársko-kaskadérsky kúsok, takže určite sa majú diváci na čo tešiť,“ reaguje.

Riaditeľ po tom, čo sa na Samove nápady sťažuje Alexina mama, poverí Klaudiu, aby to všetko dala do poriadku. Chtiac-nechtiac sa teda známa dvojka musí znova podieľať na riešení problému niektorých zo študentov. Nie je to však jediná dvojica, medzi ktorou to v tomto seriáli poriadne iskrí.

 

Nová kolegyňa Barbara, ktorú stvárňuje Petra Polnišová, nenecháva nič na náhodu a doslova vyštartuje po kolegovi Lacovi Hudákovi, ktorého hrá Samo Trnka. Ako sa vyvinie tento milostný románik a či sa posunie niečo medzi Klaudiou a Samom, zistíš v ďalšom diely seriálu.

 

Zdroj: Refresher.sk

Predchádzajúci článok
Chcel som zachytiť Marikinu fotogenickosť, hovorí režisér videofilmu
Nasledujúci článok
Sestrička z havlíčkobrodskej nemocnice zostala po operácii na vozíčku.