Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Štafeta na vozíku? Až potom si človek uvedomí, aký má luxus, vysvetľuje Strapáč.

23.06.2020

Vybraní hokejisti z Olomouca si spríjemnili piatok účasťou na ôsmom ročníku Štafety na vozíku v Rudolfovej aleji

Štafeta na vozíku? Až potom si človek uvedomí, aký má luxus, vysvetľuje Strapáč.

Vybraní hokejisti z Olomouca si spríjemnili piatok účasťou na ôsmom ročníku Štafety na vozíku v Rudolfovej aleji. Sami si dokonca skúsili prejsť trať a zistili, že to nie je vôbec ľahké.

„Bolo to veľmi zaujímavé. Pre mňa prvá skúsenosť, že by som niekedy vôbec sedel na vozíku. Bol som prekvapený, že ovládanie nie je veľmi jednoduché,“ hlási pre klubový web Peter Strapáč.

„Trošku to so mnou hádzalo a ťahalo ma to na jednu stranu, ale zvládol som to a prešiel som nakoniec celú trať,“ dopĺňa olomoucký útočník s tým, že vozíčkári to nemajú vôbec jednoduché.

„Je to pre nich nepríjemné. Až potom si človek uvedomí, aký má luxus, že sa môže voľne pohybovať. Možno nám to ani skôr nedôjde, až dovtedy kým to samotného človeka nepostretne,“ premýšľa.

„Je obdivuhodné, ako sa s tým dokážu popasovať a fungovať viacmenej normálne,“ vysvetľuje Strapáč, ktorý na akciu dorazil s Lukášom Klimkom a posilami Lukášom Kucserom a Tomášom Gřešom. Potom, čo si kvarteto bývalých vítkovických hráčov prešlo 250 metrov dlhú trať, zasadlo ku spoločnému stolu, kde rozdávalo úsmevy a predovšetkým autogramy svojim fanúšikom.

Zdroj: Hokej.sk

Predchádzajúci článok
Žena na vozíku skončila so svojím opatrovateľom na ulici, pomoc im poskytla mestská polícia
Nasledujúci článok
Zdravotné poisťovne vracajú poistencom peniaze.