Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Staršieho muža na vozíčku okradol recidivista

28.07.2020

Zo zločinu krádeže na chránenej osobe a zo zločinu lúpeže obvinil policajný vyšetrovateľ 50 ročného Seničana.

Staršieho muža na vozíčku okradol recidivista

Zo zločinu krádeže na chránenej osobe a zo zločinu lúpeže obvinil policajný vyšetrovateľ 50 ročného Seničana. Policajti ho predviedli pred sudcu, aby rozhodol o jeho väzobnom stíhaní.

V meste Senica si najskôr vyhliadol 73 ročného staršieho pána na invalidnom vozíku. Od muža pýtal peniaze a keď nepochodil, z predného košíka mu zobral peňaženku, v ktorej bolo 150 eur v hotovosti. Informuje o tom trnavská krajská polícia.

"Cez víkend prinútil pod hrozbou ublíženia na zdraví odovzdať peniaze aj 48 ročného muža. Najskôr mu vyčítal, že mu dlží peniaze a neskôr sa mu vyhrážal bitkou. Z obavy o život vytiahol z peňaženky 15 eur a dal mu aj celý kartón cigariet," informuje polícia, ktorá zistila, že v oboch prípadoch ide o toho istého muža.

Páchateľa zadržali, stotožnili a obvinili. Zároveň predložili návrh prokurátorovi, aby bol vzhľadom na jeho kriminálnu minulosť, stíhaný väzobne. Osobe môže hroziť po odsúdení pobyt za mrežami na 3 až 10 rokov.

 

Zdroj: MyZahorie.sme.sk

Predchádzajúci článok
Matka Daniela: Syn trpí ťažkou mentálnou retardáciou, autizmom a je na vozíku.
Nasledujúci článok
Invalidný rybár spadol z vozíka do rybníka!