Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Svadba, ktorá vháňa slzy do očí.

12.11.2020

Telesne postihnutý muž pripravil pre svoju nastávajúcu ženu prekvapenie.

Svadba, ktorá vháňa slzy do očí.

Keď sa rozhodnú dvaja ľudia potvrdiť oficiálne svoju lásku, je to vždy veľká udalosť. Táto svadba sa však stala pre nevestu priamo nezabudnuteľnou. Jej nastávajúci manžel pripravil dokonalé prekvapenie, ktoré nikto nečakal. Dojme vás rovnako ako dotyčnú dámu.

Kevinov zložitý životný príbeh

Hlavným aktérom celého príbehu je Kevin, mladý muž, ktorý bohužiaľ zlou zhodou okolností skončil na vozíku. Pred trinástimi rokmi si zlomil nohu. Na tom by však nebolo nič také zvláštne. Bežne sa tento druh úrazu časom zahojí, avšak u Kevina sa po zlomenine začala rozvíjať takzvaná reflexná sympatická dystrofia. Tá sa najčastejšie prejavuje v začiatkoch tak, že končatina opuchuje, bolí a je začervenalá.

Pokiaľ sa stav nelepší, dochádza k úplnej atrofii a končatina stráca svoju pohyblivosť. U mladého muža vygradovala situácia natoľko, že lekári museli v roku 2009 pristúpiť k amputácii nohy.

Optimizmus a láska drží tohto muža pri živote

Aj keď bol, zdá sa, osud ku Kevinovi nespravodlivý, muž nestrácal a stále nestráca optimistický prístup k životu. Jeho priatelia často hovoria, že Kevin si nikdy na svoj zdravotný stav a indispozície nesťažoval. Ochotne a s vervou bojuje a snaží sa žiť, ako najlepšie vie. Aj keď je pripútaný na invalidný vozík, chce žiť plnohodnotne. Preto sa časom usadil, zamiloval a požiadal svoju vyvolenú o ruku.

Tajné dochádzanie na rehabilitácie

Tým sa ale celý príbeh nekončí, práve naopak. Kevin sa rozhodol, že svoju vyvolenú prekvapí, a tak si nechal vyrobiť protézu na dolnú končatinu. Ešte k tomu dochádzal pravidelne avšak tajne na pravidelné rehabilitácie, ktoré boli síce bolestivé, ale tohto muža motivovalo jediné, chcel budúcu ženu prekvapiť a naučiť sa s protézou stáť i chodiť. To sa podarilo a vo svadobný deň nastal pre nevestu a hostí veľký šok.

Úžasné a dojemné prekvapenie

Keď nastal ten veľký svadobný deň, ženích už očakával pri oltári svoju ženu, nech si k nemu nakráča v bielom. V momente, kedy sa nevesta začala uličkou približovať ku Kevinovi, nastal ten očakávaný okamžik.

Muž vstal z vozíka a pomocou protézy vykročil v ústrety svojej milovanej. Tá bola nesmierne dojatá, rovnako ako všetci prítomní, ktorí o ničom netušili. Kevinovi sa toto prekvapenie naozaj veľmi podarilo. Bolo hlbokým vyjadrením lásky k jeho vyvolenej. A čo hovoríte na tento čin vy? Páči sa vám?

 

Zdroj: Svetkreativity.cz

Predchádzajúci článok
Lekári jej povedali, že jej syn bude iba ležať
Nasledujúci článok
Startup Mebster vyvinul exoskelet pre ľudí ochrnutých od pása nadol.