Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Týmto famóznym gestom hetrikového hrdinu Izraela si získal srdcia Slovákov

26.10.2020

Futbal je za hranicou toho, čo ľudia dokážu pochopiť. Slovenský chlapec na toto nikdy nezabudne

Týmto famóznym gestom hetrikového hrdinu Izraela si získal srdcia Slovákov

Svoje hviezdne kvality Eran Zahavi len potvrdil. Čistým hetrikom v druhom polčase zariadil víťazný obrat Izraela na Slovensku z 0:2 na 3:2 v stretnutí Ligy národov.

Ukázal dobré srdce

Druhý najlepší strelec kvalifikácie na Euro však nie je žiadna namyslená primadona. Práve naopak. Je to pokorný človek s dobrým srdcom, čo naplno preukázal ešte pred zápasom.

Pred hotelom ho čakal mladý slovenský chlapec so svojim otcom, kde bol ubytovaný izraelský tím. Chlapec požiadal izraelskú hviezdu o spoločnú fotografiu. Zahavi nielenže žiadosti vyhovel, ale fotku zverejnil na svojom Instagrame a pridal aj pekný odkaz.

„Ide za hranice kultúry a náboženstiev, futbal je za hranicou toho, čo ľudia dokážu pochopiť. Tento mladý slovenský chlapec v sprievode jeho otca prišiel do hotela, aby sa so mnou odfotil. Možno nerozumie, že toto jeho malé gesto pre mňa znamená veľa. Naplnilo ma to radosťou, želám tomuto mladíkovi zdravie a ďakujem mu za čas strávený so mnou."

Zdroj: Futbalovysvet.sk

Predchádzajúci článok
Na vozíku idem naplno, nerada sa vzdávam. Ale viem, že nie je hanba, požiadať o pomoc
Nasledujúci článok
V Bratislave otvorili Centrum schodiskových výťahov