Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

V Bratislave otvorili Centrum schodiskových výťahov

26.10.2020

Mnohí poznáte showroom spoločnosti Velcon vo Vlkanovej ale teraz si riešenia imobility môžete vyskúšať aj priamo v Bratislave

V Bratislave otvorili Centrum schodiskových výťahov

Showroom „CENTUM SCHODISKOVÝCH VÝŤAHOV“ otvorilo svoje brány na Račianskej ulici 77 a ponúka možnosť prehliadky schodiskových riešení. Priestor je rozdelený na 2 časti. Kým v prvej nájdete viaceré zdvíhacie zariadenia (stoličkové výťahy, schodiskovú plošinu, schodolezy, zdvihák do auta a pod.), v druhej miestnosti nájdete mimoriadne populárny stropný zdvihák s prehupom typu Human Care.

Na Slovensku je spoločnosť Velcon jediným distribútorom tohto zariadenia, ktoré slúži aj zdravotným zariadeniam pri nácviku chôdze.

Práve showroom je miesto, kde si mnohí imobilní klienti môžu na vlastnej koži vyskúšať riešenia, ktoré im najviac pomôžu.

Odborníci z Velcon-u vás vo svojich priestoroch radi privítajú a ponúknu kávou alebo čajom. Keďže sú na trhu už 18 rokov, vedia, ktoré riešenia ponúknuť.

Výhodou je tiež bezplatnosť a nezáväznosť riešenia, ktoré pripravia zamestnanci firmy. Zadarmo je tiež zameranie projektu. Keďže sú v platnosti rôzne obmedzenia, je potrebné sa s návštevou showroomu dohodnúť priamo prostredníctvom telefonátu alebo emailom a po komunikácii si určiť termín stretnutia.

Spoločnosť rada pomôže aj s možnosťami financovania projektu. Za svoju históriu vybavila viac ako 5000 inštalácií po celom Slovensku.

Je lepšie raz vidieť ako 100x počuť. Ale ešte lepšie je raz vyskúšať ako 100x vidieť.

Preto neváhajte a navštívte showroom v Bratislave alebo Vlkanovej a nechajte si bezplatne poradiť, aké riešenia imobility sú pre vás najvhodnejšie.

Predchádzajúci článok
Týmto famóznym gestom hetrikového hrdinu Izraela si získal srdcia Slovákov
Nasledujúci článok
Ktoré budovy sú bezbariérové vám poradí interaktívna mapa