Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Vicemajsterka v kulturistike pomáha ochrnutému dievčatku.

28.11.2019

Kamila vo svojich dvoch rokoch ochrnula následkom silných horúčok.

Vicemajsterka v kulturistike pomáha ochrnutému dievčatku.

Kamila vo svojich dvoch rokoch ochrnula následkom silných horúčok. Teraz sa snaží svoje telo znovu rozhýbať, musí však podstúpiť drahé rehabilitácie. S peňazí na pokrytie liečby sa jej rozhodla pomôcť vicemajsterka Českej republiky v kulturistike Veronika Zemanová.

Založila totiž charitatívny projekt s názvom Ťahaj pre Kamilku. „Jeho cieľom je natočiť video so slovami Ťahám pre Kamilku s maximálnym výkonom pri posilňovaní. Video následne zverejním na Facebooku spolu s čiastkou, ktorú dievčatku pošlú,“ vysvetlila Veronika Zemanová.

Akciu na pomoc ochrnutému dievčatku už spúšťa tretí rok. Prvýkrát spolu s dalšími kulturistkami vytvorila kalendár, ktorý následne vydražili. Dohromady pre Kamilku získala asi 140 tisíc korún. Aj vďaka tomu sa stav dievčatka postupne zlepšuje.

Do projektu, ktorý potrvá až do konca novembra, sa zapojila aj Slávka Remetová Ratvajská. „Pre nás mamičky je zdravie našich detí to najdôležitejšie. Prajem veľa síl mamičke aj tebe, Kamilka,“ napísala na svoj Facebook.

 

Zdroj: Breclavsky.denik.cz

Predchádzajúci článok
Sú študentmi strednej školy, majú hendikep a začínajú podnikať.
Nasledujúci článok
Diana (34): Vzala som si muža na vozíčku. Rodičia mi vyčítajú, že som si skazila život