Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

VIDEO: Synovia zodvihli mamu z vozíka a splnili jej sen.

04.08.2022

Spoločný rodičovský tanec dojal milióny ľudí.

VIDEO: Synovia zodvihli mamu z vozíka a splnili jej sen.

Na sociálnych sieťach videli svadobný tanec takmer štyri milióny ľudí z celého sveta.

 

Kathy Poirier z americkej Floridy sa nedokáže sama pohybovať, pretože trpí amyotrofickou laterálnou sklerózou (ALS). Keď sa jej syn Zak rozhodol oženiť, chcel matke za každú cenu splniť veľký sen, a to zatancovať si jeden spoločný rodičovský tanec na jeho svadbe. Jeho mame diagnostikovali zákernú chorobu tesne predtým, ako skončil právnickú školu. S ochorením statočne bojuje doteraz. „Napriek tomu, že sa nedokázala sama postaviť, moja mama a ja sme si na mojej svadbe skutočne zatancovali,“ napísal Zak Poirier pod svadobné video, ktoré silno zapôsobilo naozaj na všetkých.

K rodičovskému tancu odprevadili matku Kathy ženích a jeho dvaja bratia  na invalidnom vozíku. Mamu spoločne zodvihli, držali ju v náručí a tancovali do rytmu hudby. Keď Zak pri tanci zašepkal svojej matke do ucha „ľúbim ťa“, oči sa jej zaliali slzami.

 

 

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Zak Poirier (@z_poirier)

Predchádzajúci článok
Dobrovoľníci v Prachaticiach hľadajú prekážky pre vozíčkárov, nevidiacich i mamičky s kočíkmi
Nasledujúci článok
S cestovaním na vozíku má pomôcť aplikácia.