Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Výhľad z Pyramídy dopriali aj ľuďom pripútaným na vozík

14.09.2020

Vďaka dlhoročnej spolupráci sa aj tento rok postarali o nezabudnuteľný zážitok ľuďom, ktorí sú pripútaní k invalidnému vozíku

Výhľad z Pyramídy dopriali aj ľuďom pripútaným na vozík

Vďaka dlhoročnej spolupráci sa aj tento rok postarali o nezabudnuteľný zážitok ľuďom, ktorí sú pripútaní k invalidnému vozíku. Muži zákona a strážcovia prírody opäť spojili sily a dokázali tak, že nič nie je nemožné.

„Zanietenci už sedem rokov vyvážajú na nitriansky Zobor ľudí pripútaných na vozíčky. Plnia im tak inak nesplniteľné sny,“ uviedla nitrianska polícia.

Samozrejme nechýbali okrem nádherného výhľadu aj zaujímavosti o nitrianskych pamätihodnostiach a o chránených rastlinách a zvieratách.

POLÍCIA + STRÁŽ PRÍRODY = NEZABUDNUTEĽNÝ ZÁŽITOK

Zanietenci už sedem rokov vyvážajú na nitriansky Zobor ľudí pripútaných na vozíčky. Plnia im tak inak nesplniteľné sny. Dlhoročná spolupráca nitrianskej polície a dobrovoľných strážcov prírody ich priviedla až pod vrchol Zobora. Okrem nádherného výhľadu sa dozvedeli aj o nitrianskych pamätihodnostiach a o chránených rastlinách a zvieratách. Neľahkú prácu polície im priblížili policajti jazdnej polície.

 

Zdroj: Nitra.dnes24.sk

Predchádzajúci článok
Prežil som parádne prázdniny, ale bez divadla som bol ako na tŕňoch, hovorí Jan Potměšil
Nasledujúci článok
Jakub vyzeral ako zdravé dieťatko, v siedmich rokoch dostal vozík, v osemnástich zomrel