Naša stránka využíva súbory cookies, vďaka ktorým vám dodávame kvalitnejšie služby. Ukladanie cookies môžete kedykoľvek odmietnuť v nastavení svojho webového prehliadača. Viac informácií.

Alebo sa vráťte na úvodnú stránku

Menu

Služby

Banner

Zlodej vylúpil banku na invalidnom vozíku

13.02.2019

Zlodejovi na invalidnom vozíku sa po vylúpení banky podarilo pred policajtmi ukrývať až niekoľko dní.

Zlodej vylúpil banku na invalidnom vozíku

Zlodejovi na invalidnom vozíku sa po vylúpení banky podarilo pre policajtmi ukrývať až niekoľko dní. Kelvin Dennison sa v jedno pondelkové odpoludnie vybral na svojom invalidnom vozíku do banky. Konkrétne šlo o Santander Bank, ktorá sa nachádza v newyorskom obvode Queens na hlučnom Broadwayi. Zlodejovi sa z banky podarilo odniesť si až 12 000 dolárov.

 

Potom, ako sa polícii po niekoľkých dňoch Kelvina zatknúť bol obvinený z tretieho stupňa lúpeže. Vozíčkárovi sa po vylúpení banky podarilo utiecť a ukryť sa v uliciach Long Island City.

 

Zatknutého nakoniec prezradili zábery z bezpečnostných kamier banky a tiež niekoľko tipov, ktoré policajti získali od obyvateľov z blízkosti miesta činu. Táto lúpež nebola zďaleka prvý záznamom v Kelvinovom trestnom registri.

 

Na celej situácii je zaujímavé aj to, že samotné prepadnutie väčšina ľudí ani nebrala vážne a predpokladali, že sa jedná o nejaký vtip. Zlodeja sa tak nikto nepokúšal zastaviť či dokonca ani prenasledovať.

 

Jeden z miestnych obyvateľov sa k incidentu vyjadril takto: „Je to trochu prekvapivé. V tej chvíli som si myslel, že je to vtip a až po príchode polície som si naozaj uvedomil, že to bola realita.“

 

Aký je váš názor na to, že spoločnosť nezasiahla a prizerala sa? Myslíte si, že aj ak by sa jednalo o zlodeja, ktorý by nebol na invalidnom vozíku nenašiel by sa nikto, kto by sa ho pokúsil zastaviť prípadne sledovať?

 

Zdroj: Streetflame.org

Predchádzajúci článok
Tomáš Helísek žije svoj život s hendikepom, no maximálne naplno.
Nasledujúci článok
Oľga Szabová, známa z relácie Repete, skončila na invalidnom vozíku.